Tento web používá pro správnou funkčnost a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více
 

                    

Služby

Potisk textilu

Potiskneme Vámi dodaný textil, nebo Vám můžeme nabídnout více než 1000 produktů k potisku v různých provedeních. Doporučujeme vždy nejvhodnější technologii pro potisk textilu, vzhledem k materiálu(bavlna, polyester - tiskové technologie) a nákladu na potisk (ekonomická stránka akce).
Využíváme následující technologie pro potisk textilu:

- Řezaná folie pro nažehlení na textil - jednobarevná, možnost kombinace barev dle motivu
- Digitálně potištěná folie pro nažehlení na textil - nejvíce využívána, vhodná od 1ks textilu, plnobarevná-fototisk, 
- Sublimace - sublimační potisk na polyesterové materiály, plnobarevný tisk přímo do textilu
- Sítotisk - jedna z nejstarších tiskových technologií, jedná se ve zkratce o nanesení barvy na textil přes matrici, vhodná pro velké náklady. 
- Výšivka - Nejedná se přímo o potisk ale o vyšití motivu pomoci nití přímo do textilu, vhodné pro větší náklady.

Technologie

Pro tisk a potisk různých druhů produktů a materiálů, využíváme několik tiskových technologií.  

Řezaná grafika

Pomocí řezacího plotru vytvoříme popisy a obrazce pro aplikaci na různé materiály. Může se jednat o samolepicí folie, pro polep výloh, aut, tabulí a dalších materiálů. V jednobarevném i vícebarevném provedení. Například pro tvarování plnobarevně vytištěných samolepek. Nebo o nažehlovací folie na textil, popřípadě různé maskovací šablony.

Sublimační tisk


Tento typ tisku se využívá pro potisk velkého množství materiálů, podmínku je potiskovaný povrch upravený pro sublimační barvy. U textilu se jedná o polyester, například trička, fototrička, polštářky, puzzle, podložky pod myš. U keramiky jsou to hrnky, kameny, korbely, a další materiály. Motiv se obvykle vytiskne plnobarevně na přenosové medium a následně za tepla přenese na finální produkt.

Fototisk a digitální tisk 


Pro tisk fotek, nažehlovacích folií na trička, etiket a některých tiskovin využíváme 8barevnou technologii EPSON s pigmentovým inkoustem pro vysokou tiskovou kvalitu a stálobarevnost. Tiskneme ale také vizitky, letáky, plakáty, etikety, samolepky, krabičky a další tiskoviny na technologiích KYOCERA. Na větších zařízeních Vám následně můžeme nabídnout bannery, vlajky, stany, a další produkty. Ke všem těmto produktům dodáme i příslušenství, jako různé stojany, konstrukce, držáky a jiné.

Výšivka


Technologii výšivky v případě více barev kooperujeme s našimi dodavateli textilu abychom Vám mohli nabídnout co největší kvalitu. Také Vám díky tomu můžeme nabídnout tzv. 3D výšivku 

Popsat všechny produkty a možnosti, které jsme schopni Vám nabídnout by bylo na velký výčet. Pro naše klienty často řešíme speciální/individuální požadavky a jsme rádi, když se nám podaří najít originální řešení.
Ke všem klientům přistupujeme individuálně a proto nás neváhejte kontaktovat a najdeme řešení i pro Vás.   


 


Pokračovat