V dnešní digitální době se neprezentovat v online světě, je jako by jste nebyly.

 Samozřejmě můžete využít různé online služby, které jsou zdarma, kde se jen zaregistrujete, nahrajete fotky a texty, a vše v podstatě funguje.

Ale chcete-li docílit prezentace dle Vašich představ, posouvat ji na vyšší úroveň, tzv. být vidět mezi všemi ostatními, je lepší obrátit se na specialisty. V takovém případě Vám můžeme nabídnout komplexní poradenství, profesionální realizace včetně SEO optimalizací a marketingu, a také podporu po dobu záruky nebo dle smluvního ujednání.

Navrhneme ideální platformu pro Vaše prezentace, ať se jedná o jednoduchý web, případně eshop. Včetně propojení na nejčastěji používané systémy u nás (platby, doručení a pod.).  Popřípadě můžeme naprogramovat systém na míru přímo pro Vás.

Pomocí SEO optimalizace, nastavíme Vaše stránky, tak aby co nejlépe viditelné pro vyhledávací systémy (Seznam, Google,..) a zároveň je optimalizujeme pro rychlé zobrazení na různých platformách (PC, Mobil, Tablet).

U tvorby webových prezentací, dáváme záruku. Staráme se o naše klienty, a udržujeme tyto systémy v chodu a optimalizované.

A v neposlední řadě Vám můžeme ušetřit čas při jejich přípravě. Probereme s Vámi Vaše požadavky, předáte nám podklady, které již máte k dispozici a mi začneme pracovat. Například: Nemáte fotografie? Nevadí, můžeme je pro Vás nafotit. 

Naše služby jsou vždy komplexní. Máte dotazy nebo zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Planidea