Vítejte ve STYLE reklamě,

Kdo jsme? Jsme tým lidí, pro které je práce koníčkem a každý další projekt výzvou

Již od roku 2015, kdy jsme rozšířili naše aktivity spojené s Vinotékou STYLE, Vám přinášíme originální reklamní předměty s potiskem, a to již od 1ks. Naše hrníčky s fotkami, povlaky na polštář, polštáře, trička, obrazy a další produkty od té doby dělají radost naším klientům.  Neustále jsme pracovali na zlepšení a rozšíření našich služeb, Aktuálně Vám kromě reklamních předmětů s potiskem můžeme nabídnout komplexní služby reklamní agentury. Navrhneme, vytvoříme, zrealizujeme, potiskneme, dodáme. Specializujeme se i na tvorbu webových stránek a e-shopů. A také na komplexní zajištění Vaší IT infrastruktury, vč. Servisu PC.

Snažíme se našim klientům nabídnout komplexní služby od A do Z. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nikam nemusíte chodit, vše řešíme on-line a případně přijedeme mi za Vámi.

NAŠE SLUŽBY

Snažíme se našim klientům vždy nabídnout komplexní služby a doporučit jim nejrozumnější postupy pro dosažení požadovaných cílů. Za svou prací si stojíme a ručíme za ni. Nebudeme slibovat zázraky , ale ukážeme možnosti jak jich dosáhnout. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem nebo poptávkou.

Historie

srpen 2011 - spuštění e-shopu Vinotéka STYLE - moravská vína s originálními etiketami

srpen 2014 - spuštění e-shopu STYLE reklama - s nabídkou fotoproduktů (hrníčky, trička, obrazy, apod.)

březen 2015 - převedení všech aktivit pod společnost STYLE reklama s.r.o.

od roku 2016 do současnosti - postupně rozšiřujeme naše aktivity a nabídku, kvalitu služeb a připravujeme nový projekt.

Kontaktní informace:

Email: info@style-reklama.cz

Telefon: + 420 737 944 095

Facebook:  STYLE reklama