Tiskneme, polepujeme, potiskujeme, vyřezáváme, 

Naše služby jsou od A až do Z, neboli od návrhu až po realizaci.

Grafické návrhy, ať již od nás nebo Vámi dodané, zpracujeme do výsledné podoby. Chcete jen vytisknout vizitky, letáky, plakáty, katalogy a jiné tiskoviny. Nebo potisknout trička, mikiny, bundy, hrníčky, keramiku, deštníky, propisky, USB disky, desky a jiné reklamní předměty. Polepit výlohy, auta, orientační cedule a jiné věci, aby jste byly více vidět. Obraťte se na nás, navrhneme nejideálnější řešení pro Vaše potřeby v závislosti na kvalitě a ceně.

  Komunikace

Tiskové technologie

Digitální tisk a fototisk

Pro tisk vizitek, letáky, plakátů, etiket, samolepek, krabiček a další tiskoviny na technologiích KYOCERA. Na větších zařízeních Vám následně můžeme nabídnout bannery, vlajky, stany, a další produkty. Ke všem těmto produktům dodáme i příslušenství, jako různé stojany, konstrukce, držáky a jiné. Pro tisk fotek, nažehlovacích folií na trička, etiket a některých tiskovin využíváme 8barevnou technologii EPSON s pigmentovým inkoustem pro vysokou tiskovou kvalitu a stálobarevnost. 

Sublimační tisk

Tento typ tisku se využívá pro potisk velkého množství materiálů, podmínku je potiskovaný povrch upravený pro sublimační barvy. U textilu se jedná o polyester, například trička, fototrička, polštářky, puzzle, podložky pod myš. U keramiky jsou to hrnky, kameny, korbely, a další materiály. Motiv se obvykle vytiskne plnobarevně na přenosové medium a následně za tepla přenese na finální produkt.

Řezaná grafika

Pomocí řezacího plotru ROLAND vytvoříme popisy a obrazce pro aplikaci na různé materiály. Může se jednat o samolepicí folie, pro polep výloh, aut, tabulí a dalších materiálů. V jednobarevném i vícebarevném provedení. Například pro tvarování plnobarevně vytištěných samolepek. Nebo o nažehlovací folie na textil, popřípadě různé maskovací šablony.

Výšivka

Technologii výšivky v případě více barev kooperujeme s našimi dodavateli textilu abychom Vám mohli nabídnout co největší kvalitu. Také Vám díky tomu můžeme nabídnout tzv. 3D výšivku 

Popsat všechny produkty a možnosti, které jsme schopni Vám nabídnout by bylo na velký výčet. Pro naše klienty často řešíme speciální/individuální požadavky a jsme rádi, když se nám podaří najít originální řešení.

Ke všem klientům přistupujeme individuálně a proto nás neváhejte kontaktovat a najdeme řešení i pro Vás.